Paramount + چیست؟

Paramount+ نام تجاری CBS All Access است، یک سرویس اشتراک تلویزیونی زنده که CBS در سال 2014 راه اندازی کرد. محتوای شبکه CBS و همچنین پخش زنده از طریق بیش از 150 شرکت وابسته، از جمله بازی های NFL را ارائه می کرد.اورجینال هم داشت.

Paramount+ منحصر به فرد است زیرا محتوایی را از شبکه ترکیبی ViacomCBS ارائه می دهد که شامل ویژگی هایی مانند Paramount، Nickelodeon، MTV، BET و Comedy Central است.Paramount+ همچنین جایگزین CBS All Access می شود، که طبق گزارش ها در اواخر سال 2020، 8 تا 9 میلیون مشترک در ایالات متحده داشت. بنابراین، اندازه آن به اندازهنتفلیکس،دیزنی+،آمازون پرایم ویدیویا حتیHulu نبود.

ViacomCBS امیدوار است که با راه اندازی Paramount+، بتواند با موفقیت بازی کند و با برخی از رقبای خود بهتر رقابت کند.به خاطر داشته باشید که ViacomCBS همچنین دارای سرویس پخش رایگانتلویزیون Plutoو شبکه Showtime است.

Paramount+ چه زمانی راه اندازی شد؟

Paramount+ در 4 مارس 2021 عرضه شد.

در 3 می 2022 تأیید شد که این سرویس در 22 ژوئن 2022 در بریتانیا راه اندازی می شود زیرا برنامه هایی برای گسترش دسترسی بین المللی گسترش می یابد.

قیمت Paramount+ چقدر است؟

  • حق بیمه (بدون تبلیغات، به جز در کانال های زنده):9.99 دلار در ماه
  • ضروری (تبلیغات دارد و CBS زنده محلی شما را حذف می کند):4.99 دلار در ماه

برای پخش جریانی بدون آگهی در ایالات متحده، Paramount+ ماهانه 9.99 دلار یا سالانه 99.99 دلار هزینه دارد.این طرح "حق بیمه" شامل همه چیز در Paramount+، از جمله پخش جریانی زنده از کانال های محلی شبکه CBS است (اما تبلیغات در کانال های زنده وجود دارد).Paramount+ همچنین 4.99 دلار در ماه یا 49.99 دلار سالانه در یک طرح "ضروری" هزینه دارد.طرح ضروری دارای تبلیغات است و دسترسی به ایستگاه CBS زنده محلی شما را حذف می کند.

با برنامه ضروری، NFL در CBS و لیگ قهرمانان اروپا همچنان از طریق فیدهای زنده جداگانه در دسترس هستند.

توجه:همچنین می توانید برنامه ضروری را با Showtime با 11.99 دلار در ماه دریافت کنید.باز هم، برنامه ضروری شامل ایستگاه CBS زنده محلی شما نمی شود.اگر ایستگاه CBS زنده محلی خود را می خواهید، طرح ممتاز را دریافت کنید.می توانید طرح پریمیوم را با Showtime نیز با 14.99 دلار در ماه دریافت کنید.

نحوه تماشای مستند «آنها من را جادو می‌گویند» درباره نماد NBA، اروین جانسون

Better Call Saul فصل 6: چگونه تماشا کنیم و چگونه به عقب برگردیم

بهترین سفارش برای تماشای فیلم های جیمز باند چیست؟

بهترین نمایش‌های نتفلیکس: برترین سریال‌های تلویزیونی ارزشمند برای تماشا

Netflix در مقابل Amazon Prime Video: کدام سرویس پخش برای شما بهترین است؟

بهترین پخش کننده Roku 2022: Express vs Premiere vs Stick vs Ultra - همه گزینه ها توضیح داده شده است

چگونه Uncharted را تماشا کنیم: چه زمانی می توانید فیلم تام هالند را پخش کنید یا بخرید؟

paramount ,زنده ,cbs ,دلار ,طرح ,محلی ,99 دلار ,دلار در ,در ماه ,زنده محلی ,راه اندازی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
پرشین واو philosophy-book Reproductive Health & Midwifery دانلود365 nasimyadf سرچ مووی دخترک ترمز بریده هنر moshtzani گلدونهـ