The Wizarding World تخیل طرفداران در سراسر جهان را به خود جلب کرده است، اما برخلاف برخی از سری فیلم ها، شماره گذاری وجود ندارد که شما را در مسیر نگه دارد، فقط عناوین هستند.

سپس شما سوالی در مورد فیلم های دنیای جادوگران به غیر از داستان هری پاتر دارید - دقیقاً چگونه این فیلم ها با تصویر بزرگتر مطابقت دارند؟

برخلاف برخی از فرنچایزهای فیلم های حماسی، داستان هری پاتر متوالی است، بنابراین باید فیلم ها را به ترتیب تماشا کنید.این حداقل باعث می شود همه چیز هماهنگ باشد و موضوعات مهمی وجود دارد که از اول تا آخر ادامه دارند، بنابراین هر گونه انحراف داستان را خراب می کند یا شما را گیج می کند.

با این حال، ما دو سفارش را به شما ارائه می کنیم، ترتیب اکران، یعنی تاریخ عرضه فیلم ها، و ترتیب زمانی که آن فیلم ها در جدول زمانی دنیای جادوگری رخ داده اند.یکی از نسخه ها دارای اسپویلر است، بنابراین اگر فیلم ها را ندیده اید، برای جلوگیری از آن ها، روی پیوندها کلیک کنید تا مستقیماً به ترتیبی که به دنبال آن هستید بروید.

سفارش اکران فیلم هری پاتر (اسپویل)|سفارش اکران فیلم هری پاتر (بدون اسپویل)|ترتیب زمانی فیلم هری پاتر (بدون اسپویل)

سفارش اکران فیلم هری پاتر

هری پاتر و سنگ فیلسوف/هری پاتر و سنگ جادو

squirrel_widget_174672


ما 1000 قیمت را در 1000 خرده فروش بررسی می کنیم تا کمترین قیمت جدیدی را که می توانیم پیدا کنیم را برای شما به دست آوریم.Pocket-lint ممکن است از این پیشنهادات کمیسیون دریافت کند.ادامه مطلب رااینجا بخوانید.

این شروع داستان هری پاتر است که در آن شما برای اولین بار با هری ملاقات می کنید، زمانی که او به مدرسه جادوگری و جادوگری هاگوارتز می رود، که در سال 1991 اتفاق می افتد - اما فیلم در سال 2001 منتشر شد. شما با بسیاری از شخصیت های اصلی در هاگوارتز ملاقات می کنید. از جمله معرفی لرد ولدمورت، دشمن بزرگ هری، با اکشن حول محور سنگ فیلسوف.آن سنگ متعلق به نیکلاس فلامل بود که تا قبل از فیلم Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald او را نمی بینید.

نحوه تماشای مستند «آنها من را جادو می‌گویند» درباره نماد NBA، اروین جانسون

Better Call Saul فصل 6: چگونه تماشا کنیم و چگونه به عقب برگردیم

بهترین سفارش برای تماشای فیلم های جیمز باند چیست؟

بهترین نمایش‌های نتفلیکس: برترین سریال‌های تلویزیونی ارزشمند برای تماشا

Netflix در مقابل Amazon Prime Video: کدام سرویس پخش برای شما بهترین است؟

بهترین پخش کننده Roku 2022: Express vs Premiere vs Stick vs Ultra - همه گزینه ها توضیح داده شده است

چگونه Uncharted را تماشا کنیم: چه زمانی می توانید فیلم تام هالند را پخش کنید یا بخرید؟

فیلم ,هری ,پاتر ,ها ,سفارش ,های ,هری پاتر ,فیلم هری ,فیلم ها ,داستان هری ,فیلم های

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
doosthaa نخستین قیام قالب وبلاگ ســـــــوته دلان ... جواد انبارداران دانلود فیلم جدید و سریال با لینک مستقیم طلا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد #تیم_بارونی_نفیس مرکز پخش غیرممکن ها به ممکن neginednkavir