باورش سخت است، اما X-Men Cinematic Universe (XCU) دو دهه پیش آغاز شد - با اکران X-Men در سال 2000. اگرچه XCU از نظر فنی با Dark Phoenix در سال 2019 به پایان رسید، تنها چیزی که وجود داشت به راستی پایان یافته، مشارکت فاکس قرن بیستم با تولید فرانچایز محبوب جهش یافته است.

مارول حقوق مردان ایکس را به دست آورد، و کوین فایگی، رئیس استودیو مارول، آن را مجددا راه اندازی می کند و از گنجاندن آینده دردنیای سینمایی مارول خبرمی دهد.حتی به نظر می رسد که به زودی شاهد حضور اولین جهش یافته ها در MCU باشیم، زیرا جدیدترین تریلرDoctor Strange در Multiverse of Madnessصدای آشنای پاتریک استوارت را به نمایش می گذارد.او در پنج فیلم مردان ایکس نقش پروفسور ایکس را بازی می کند.همچنین شایعاتی وجود دارد که در این فیلم بازیگر جدیدی با بازی ولورین حضور خواهد داشت.

برای کمک به شما برای آماده شدن برای اولین فیلم X-Men در MCU، ما تمام فیلم های X-Men را بررسی می کنیم تا بهترین راه برای تماشای همه فیلم های موجود را پیدا کنیم.با توجه به اینکه خط زمانی X-Men دائماً پرش می کند، انجام این کار دشوار است.با این وجود، در اینجا نحوه هماهنگی همه فیلم های مردان ایکس با هم به ترتیب وقایع رخ می دهد.

ما 1000 قیمت را در 1000 خرده فروش بررسی می کنیم تا کمترین قیمت جدیدی را که می توانیم پیدا کنیم را برای شما به دست آوریم.Pocket-lint ممکن است از این پیشنهادات کمیسیون دریافت کند.ادامه مطلب رااینجا بخوانید.

ترتیب بهترین فیلم مردان ایکس: کرونولوژیک

راهنمای ما در زیر چند اسپویل دارد، بنابراین حتماً به پایین بروید تا نسخه بدون اسپویلر این ترتیب زمانی فیلم X-Men را بررسی کنید.و برای کسانی از شما که ترجیح می دهند همه فیلم ها را به ترتیب اکران تماشا کنند، آن را نیز در پایین قرار داده ایم.

توجه: اسپویلر در زیر وجود دارد.

X-Men: First Class (2011)

X- Men: First Class در واقع پنجمین فیلم X-Men است که توسط فاکس منتشر شده است، اما اولین فیلم در لیست ما است، زیرا داستان اصلی برخی از مهم ترین شخصیت های دنیای سینمایی X-Men است.داستان به دنبال چار خاویر از جیمز مک آووی و اریک لنشر از مایکل فاسبندر است که پروفسور ایکس و مگنیتو می شوند.اساساً در سال 1962 اتفاق می افتد، زیرا این دو تیمی از جهش یافته ها را جمع می کنند تا جهش یافته دیگری را متوقف کنند، سباستین شاو (کوین بیکن)، جذب کننده انرژی، که می خواهد جنگ هسته ای بین ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی به راه بیندازد.

نحوه تماشای مستند «آنها من را جادو می‌گویند» درباره نماد NBA، اروین جانسون

Better Call Saul فصل 6: چگونه تماشا کنیم و چگونه به عقب برگردیم

بهترین سفارش برای تماشای فیلم های جیمز باند چیست؟

بهترین نمایش‌های نتفلیکس: برترین سریال‌های تلویزیونی ارزشمند برای تماشا

Netflix در مقابل Amazon Prime Video: کدام سرویس پخش برای شما بهترین است؟

بهترین پخش کننده Roku 2022: Express vs Premiere vs Stick vs Ultra - همه گزینه ها توضیح داده شده است

چگونه Uncharted را تماشا کنیم: چه زمانی می توانید فیلم تام هالند را پخش کنید یا بخرید؟

فیلم ,men ,x ,ایکس ,مردان ,های ,x men ,مردان ایکس ,جهش یافته ,فیلم های ,در سال

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
مطالب اینترنتی ارزان سرا دانلود فیلم و سریال رایگان و کامل سينا ابهري محصولات آرایشی و بهداشتی باتینوک فیلم و سریال دوبله + فیلم و سریال ایرانی گالری عکس بازیگران دانلود فیلم ایرانی filmsazande sryalhaenab