از زمانی که مارول استودیو برای اولین بار Doctor Strange را در Multiverse of Madness معرفی کرد، این یکی از مرموزترین فیلم های فاز چهار بوده است.

دنباله ای که مدت ها منتظر آن بودیم Doctor Strange در سال 2016 به عنوان نقطه اوج چندین داستان دردنیای سینمایی مارولعمل می کند - درست همانطور که کوین فایگی، رئیس استودیو، مکرراً در طول سال ها در رویدادهای صنعتی مانندComic-ConوD23 Expo مسخره می کرد.بنابراین، قبل از اینکه به تماشای Doctor Strange 2 در سینما بروید، واقعاً باید چند فیلم و نمایش دیگر مارول را تماشا کنید تا واقعاً آماده شوید.بیایید بررسی کنیم که فیلم جدید به کدام بخش های MCU بازمی گردد یا به آن ارجاع می دهد و چرا.

squirrel_widget_7869

ما 1000 قیمت را در 1000 خرده فروش بررسی می کنیم تا کمترین قیمت جدیدی را که می توانیم پیدا کنیم را برای شما به دست آوریم.Pocket-lint ممکن است از این پیشنهادات کمیسیون دریافت کند.ادامه مطلب رااینجا بخوانید.

همه فیلم ها و نمایش های مارول را قبل از Doctor Strange 2 تماشا کنید

Avengers: Age of Ultron (2015 - فیلم)

Age of Ultron الیزابت اولسن را به عنوان واندا ماکسیموف - که نقش مهمی در فیلم جدید دکتر استرنج بازی می کند - معرفی می کند.با از دست دادن برادرش، اولین اشاره قدرت او در تغییر واقعی را می بینید.

نحوه تماشای مستند «آنها من را جادو می‌گویند» درباره نماد NBA، اروین جانسون

Better Call Saul فصل 6: چگونه تماشا کنیم و چگونه به عقب برگردیم

بهترین سفارش برای تماشای فیلم های جیمز باند چیست؟

بهترین نمایش‌های نتفلیکس: برترین سریال‌های تلویزیونی ارزشمند برای تماشا

Netflix در مقابل Amazon Prime Video: کدام سرویس پخش برای شما بهترین است؟

بهترین پخش کننده Roku 2022: Express vs Premiere vs Stick vs Ultra - همه گزینه ها توضیح داده شده است

چگونه Uncharted را تماشا کنیم: چه زمانی می توانید فیلم تام هالند را پخش کنید یا بخرید؟

فیلم ,doctor ,strange ,کند ,of ,مارول ,doctor strange ,می کند ,قبل از ,تماشا کنید ,به عنوان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تولید محتوای آموزشی و بازی ویلم - سرویس تماشای آنلاین فیلم اولین و بزرگترین مرکز تخصصی رک در ایران lenzedorbin biopics-qazvin-movie پسته دامغان اگر با من نبودش هیچ میلی...چرا ظرف مرا بشکست لیلی ؟ تجربیات من از سریال های کره ای خانواده یار اللهم وفقنا لما تحبه و ترضاه