آمازون اخیراً تلویزیون IMDb را به بریتانیا آورده است، که قبلاً آن را در ایالات متحده تأسیس کرده بود، اما اکنون تصمیم گرفته است این سرویس را مجدداً راه اندازی کند و نام آن را به Freevee تغییر دهد.

این اساساً برای تأکید بر این است که واقعاً رایگان است - با آرشیو پشتیبانی شده از آگهی و محتوای اصلی که در پلتفرم ظاهر می شود.

بنابراین در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد Freevee بدانید، از جمله نحوه دسترسی به آن.

Amazon Freevee چیست؟

AmazonFreevee کهقبلاً تلویزیون IMDb بود، یک سرویس پخش ویدیوی رایگان و با پشتیبانی تبلیغات است که 100 سریال تلویزیونی و فیلم را برای تماشای درخواستی و بدون نیاز به اشتراک ارائه می دهد.همچنین بیش از 60 "کانال سریع" را پخش می کند که به سریال های محبوب و قسمت های پخش زنده اختصاص داده شده است.

علاوه بر نمایش های بایگانی و کلاسیک، مانند The West Wing و Babylon 5، Freevee Originals را دریافت می کند - برنامه نویسی جدیدی که مخصوصاً برای Freevee سفارش داده شده است.این شامل spinoff Bosch،Bosch: Legacyو Plan B's High School می شود.

آمازون قصد دارد تا پایان سال 2022 مجموعه انحصاری Originals خود را 70 درصد افزایش دهد.

تبلیغات در Freevee شبیه تلویزیون پخش زمینی است.بار تبلیغاتی محدودی وجود دارد که نمایش ها و فیلم ها را مشخص می کند.

چگونه Amazon Freevee را دریافت کنیم

سرویس Freevee آمازون به چند روش در دسترس است.اول، به عنوان یک برنامه اختصاصی در ایالات متحده، برای تعدادی از دستگاه ها - در سراسر کنسول ها، موبایل و سخت افزار پخش تلویزیون در دسترس است.

همچنین به عنوان یک بخش در برنامهPrime Videoبرای تلویزیون های هوشمند موجود است.

ما 1000 قیمت را در 1000 خرده فروش بررسی می کنیم تا کمترین قیمت جدیدی را که می توانیم پیدا کنیم را برای شما به دست آوریم.Pocket-lint ممکن است از این پیشنهادات کمیسیون دریافت کند.ادامه مطلب رااینجا بخوانید.

همچنین این گزینه برای بینندگان در بریتانیا است که فقط می توانند Freevee را از طریق برنامه Prime Video آمازون در تلفن همراه، تلویزیون، کنسول و دستگاه های پخش تلویزیونی تماشا کنند.استثنا Fire TV است، با یک برنامه Freevee اختصاصی که دردستگاه های Amazon Fire TVدر بریتانیا و ایالات متحده موجود است.

همچنین می توانید محتوای Freevee را از طریق مرورگر در رایانه شخصی و مک، از طریق بخش کانال های Prime Video در هر دو تماشا کنید.

Freevee کجا موجود است؟

Freevee در حال حاضر فقط در ایالات متحده و بریتانیا در دسترس است.با این حال، در ماه های آینده در آلمان نیز عرضه خواهد شد.

نحوه تماشای مستند «آنها من را جادو می‌گویند» درباره نماد NBA، اروین جانسون

Better Call Saul فصل 6: چگونه تماشا کنیم و چگونه به عقب برگردیم

بهترین سفارش برای تماشای فیلم های جیمز باند چیست؟

بهترین نمایش‌های نتفلیکس: برترین سریال‌های تلویزیونی ارزشمند برای تماشا

Netflix در مقابل Amazon Prime Video: کدام سرویس پخش برای شما بهترین است؟

بهترین پخش کننده Roku 2022: Express vs Premiere vs Stick vs Ultra - همه گزینه ها توضیح داده شده است

چگونه Uncharted را تماشا کنیم: چه زمانی می توانید فیلم تام هالند را پخش کنید یا بخرید؟

freevee ,های ,پخش ,کند ,آمازون ,تلویزیون ,است که ,ایالات متحده ,freevee را ,از طریق ,می کند

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
diny هتل عطر سیب سرخ تکتا فیلم آریافایل44 epic-movie مطالب اینترنتی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ و وستینگهاوس تصنیف پاییز آقای اقساط bargriz